OPEN day

Pozytywne wibracje na OPEN Day przed Otwarciem Nowego Biura

Mamy dla Was ekscytujące wieści prosto z wydarzenia, które nasza firma miała zaszczyt zorganizować dla naszego klienta – renomowanej firmy farmaceutycznej. To był dzień otwarty, pełen radości i entuzjazmu, który odbył się w salach konferencyjnych na Bobrowieckiej w Warszawie, a także obejmował cały Mokotów!

Celem postawionym przed agencją eventową było spotkanie, które komunikuje zmianę – w tym przypadku przeniesienie do nowego biura. Stworzyliśmy koncepcję kreatywną odwołującą się do najbardziej absurdalnych aspektów PRL. Hasło „Zakład pracy Twoim drugim domem” było przysłowiowym mrugnięciem oka do pracowników i naszym pomysłem na oswojenie zmiany.

Była więc gra miejska rodem z czasów Barei, gdzie uczestnicy mieli okazję odkryć i doświadczyć wyjątkowej atmosfery Mokotowa, była wycieczka w kaskach do niewykończonego jeszcze biura, przepyszny catering, pozytywna energia i piękna pogoda.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu klientowi, firmie farmaceutycznej, za zaufanie i możliwość zorganizowania tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom, którzy sprawili, że ten dzień był tak wyjątkowy.

Jako firma eventowa cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego niesamowitego dnia i tworzyć niezapomniane chwile dla naszych klientów. Już nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań i możliwości współpracy.

Podsumowanie

Klient: Firma farmaceutyczna
Liczba osób: 220
Charakter spotkania: OPEN day przed otwarciem nowego biurazewnętrznym z udziałem gwiazd
Lokalizacja: Sale konferencyjne na Bobrowieckiej w Warszawie i cały Mokotów

pl_PL