Otwarcie hotelu

Z wielką przyjemnością dzielimy się z Wami wyjątkowymi wrażeniami z absolutnie magicznego wydarzenia – otwarcia nowego hotelu Vienna House Warszawa Mokotów. To impreza, na którą czekaliśmy z niecierpliwością i która przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Gościliśmy ponad 500 osób w niesamowitej atmosferze.

Klienta, Hotel Vienna House Warszawa Mokotów, ujęła koncepcja przeprowadzenia otwarcia w stylu Street Art. Na tą jedną noc goście poczuli się jak w nowojorskim klubie. Były neony, eklektyczne dekoracje, artysta – graficiarz tworzący na żywo mural inspirowany duchem hotelu i legendą Banksy’ego, była muzyka na żywo. Czy można w jednym wydarzeniu połączyć jazz i operę? Street art i wieczorowe suknie? Takie właśnie unikatowe i śmiałe podejście odróżniło otwarcie hotelu na Mokotowie od innych.

Nie mogliśmy zapomnieć o sercu każdego hotelu, czyli kuchni. Dlatego goście byli świadkami spektakularnych live cookingów w wykonaniu szefa kuchni i mieli do dyspozycji najlepsze przekąski i drinki w mieście.

Celebryci, dziennikarze, znani goście i przedstawiciele prasy tworzyli mieszankę energetyczną i ekscytującą, która wypełniła przestrzeń Vienna House Warszawa Mokotów po brzegi.

Dziękujemy naszemu klientowi, Vienna House Warszawa Mokotów za zaufanie i możliwość organizacji tego niesamowitego otwarcia. Wszystkim dziennikarzom i celebrytom jesteśmy wdzięczni za udział i nagłośnienie otwarcia w prasie.

Do zobaczenia na kolejnych, równie spektakularnych wydarzeniach!

Podsumowanie

Klient: Sieć hoteli
Liczba osób: 500
Charakter spotkania: Otwarcie hotelu z udziałem celebrytów i prasy
Lokalizacja: Vienna House Warszawa Mokotów

pl_PL