Konferencja cykliczna

Relacja z Pięciodniowej Konferencji Cyklicznej dla Firmy Farmaceutycznej w Hotelu Radisson Blu w Ostródzie

Chcielibyśmy podzielić się z Wami niezwykłymi przeżyciami z pięciodniowej konferencji cyklicznej, którą mieliśmy zaszczyt zorganizować dla naszego Klienta – Firmy farmaceutycznej. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło 260 uczestników i odbyło się w malowniczym Hotelu Radisson Blu w Ostródzie, otoczonym pięknym krajobrazem i spokojem jezior.

Naszym celem jako firmy eventowej było stworzenie atmosfery sprzyjającej integracji, motywacji, wymianie wiedzy, budowaniu relacji między pracownikami firmy farmaceutycznej.

5 dniowa konferencja to nie lada wyzwanie dla organizatora. Było to pięć dni sesji głównych, warsztatów, elementów integracyjnych i sportowych, warsztatów, spektakularnych wieczorów z atrakcjami. Stworzono koncepcję kreatywną, która przełożyła się na komunikację, prezentacje, filmy, scenografię i wiele, wiele innych.

Wielkoformatowa dioda i zaawansowana technika była narzędziem, dzięki któremu mogliśmy stworzyć spektakularny efekt i dać przestrzeń do zaawansowanych, twórczych animacji 3D.

Nie mogliśmy zapomnieć także o roli wieczornych spotkań integracyjnych, podczas których nasi goście mieli okazję do swobodnej rozmowy, zabawy i relaksu. Wieczory te były doskonałą okazją do budowania więzi między uczestnikami oraz tworzenia atmosfery sprzyjającej współpracy i współdziałaniu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu klientowi, firmie farmaceutycznej, za zaufanie i możliwość zorganizowania tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy również Hotelowi Radisson Blu w Ostródzie, ekipom technicznym, artystom i nieocenionemu zespołowi naszej agencji.

Jako firma eventowa jesteśmy dumni z możliwości uczestniczenia w takich inspirujących wydarzeniach i wspierania naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Już nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań i możliwości współpracy.

Podsumowanie

Klient: Firma farmaceutyczna
Liczba osób: 260
Charakter spotkania: 5 dniowa konferencja cykliczna – sesje główne, prezentacje działów, wieczory, integracja
Lokalizacja: Hotel Radisson Blu w Ostródzie

pl_PL