Dwudniowa konferencja online

Relacja z Dwudniowej Konferencji Cyklicznej Online dla Firmy Farmaceutycznej w Studio Filmowym w Warszawie

Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami niezwykłymi wrażeniami z ostatniej dwudniowej konferencji cyklicznej, którą mieliśmy zaszczyt zorganizować dla naszego prestiżowego klienta – firmy farmaceutycznej. To wyjątkowe wydarzenie odbyło się online, gromadząc 250 wirtualnych uczestników.

Celem postawionym przez naszego klienta agencji było stworzenie koncepcji kreatywnej oddającej ducha firmy, ale także doceniającej pracowników i motywującej do dalszego rozwoju. Hasło „Supermocni” nawiązujące do super bohaterów przekuło się w komunikację, grafikę i motyw przewodni prezentacji.

Wydarzenie zostało zorganizowane z wykorzystanie najnowszych technologii, które byliśmy w stanie stworzyć we współpracy z innowacyjnym studio filmowym w Warszawie.

Kilkadziesiąt prezentacji, które dotyczyły różnorodnych aspektów branży farmaceutycznej – od najnowszych osiągnięć naukowych po strategie marketingowe i zarządzanie, zostało zaprezentowane w ciągu dwudniowego wydarzenia. Dzięki interaktywnym panelom dyskusyjnym oraz możliwości zadawania pytań na żywo, uczestnicy mieli szansę na aktywne uczestnictwo i pogłębienie swojej wiedzy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu klientowi, firmie farmaceutycznej, za zaufanie i możliwość zorganizowania tego innowacyjnego wydarzenia. Dziękujemy również studio filmowemu w Warszawie za doskonałe warunki i profesjonalną obsługę, dzięki którym ta konferencja mogła być tak udana.

I choć wolimy spotkania „na żywo” jako firma eventowa jesteśmy dumni z możliwości uczestniczenia w takich inspirujących wydarzeniach online i wspierania naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Już nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań i możliwości współpracy.

Podsumowanie

Klient: Firma farmaceutyczna
Liczba osób online: 250
Charakter spotkania: 2 dniowa konferencja cykliczna, kilkadziesiąt prezentacji, wykorzystano najnowsze technologie
Lokalizacja: Studio filmowe w Warszawie

pl_PL