Launch nowego wskazaniaRelacja z launchu nowego wskazania dla firmy farmaceutycznej w hotelu Tiffi w Iławie

Chcielibyśmy podzielić się z Wami niezwykłymi emocjami z launchu nowego wskazania produktu, które mieliśmy zaszczyt zorganizować dla naszego Klienta – firmy farmaceutycznej. Był to niezwykły wieczór z ekskluzywną oprawą i wyjątkową gwiazdą w malowniczym Hotelu Tiffi w Iławie.

Naszym celem było stworzenie niezapomnianego i inspirującego wydarzenia, które będzie nie tylko prezentacją nowego wskazania dla produktu, ale także okazją do budowania relacji oraz celebracji sukcesu. Stworzyliśmy scenariusz i oprawę, która uosabiała najważniejsze cechy leku i pozostawia uczestników z niesamowitymi wspomnieniami. Wybór Hotelu Tiffi w Iławie oferuje nie tylko odpowiednie warunki konferencyjne, ale także wyjątkową atmosferę i piękne otoczenie, które dodatkowo podniosły rangę tego wydarzenia.

Ten wyjątkowy wieczór rozpoczął się w bankietowej formule wewnątrz hotelu zaś swój finał miał na terenie zewnętrznym, który był prawdziwym spektaklem. Ekskluzywna atmosfera, ognista oprawa, bogate menu, muzyka na żywo oraz udział znanych gwiazd sprawiły, że ten wieczór był niezapomniany dla wszystkich uczestników.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu klientowi, firmie farmaceutycznej, za zaufanie i możliwość zorganizowania tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy Hotelowi Tiffi w Iławie za doskonałe warunki i profesjonalną obsługę, ekipom technicznym za jak zwykle najwyższy poziom realizacji, artystom za przyjęcie zaproszenia na to wydarzenie i zapewnienie naszemu klientowi efektu wow!

Podsumowanie

Klient: Firma farmaceutyczna
Liczba osób: 260
Charakter spotkania: Launch nowego wskazania dla produktu – część konferencyjna i wieczór na terenie zewnętrznym z udziałem gwiazd
Lokalizacja: Hotel Tiffi w Iławie

pl_PL