Działania społeczne

Pragniemy podzielić się z Wami niezwykłymi przeżyciami z wydarzenia, które miało ogromne znaczenie dla naszej firmy i dla społeczności – Dzień Działań Społecznych (CSR), organizowane cyklicznie przez naszego Klienta, firmę farmaceutyczną.

Przy każdej edycji nasz klient dotyka palących problemów społecznych i środowiskowych. Za każdym razem tworzymy dla niego koncepcję kreatywną opartą o bieżącą potrzebę – były zatem biblioteki dla domów dziecka, akcja „mam talent” i wiele, wiele innych.

Dni Działań Społecznych to duże wyzwanie kreatywne, logistyczne i organizacyjne dla agencji eventowej. 12 spotkań z podobnym scenariuszem startuje równocześnie w całej Polsce. Proces przygotowania trwa kilka miesięcy a wszystkie najdrobniejsze szczegóły muszą być dopięte na ostatni guzik.

Dzielimy się z Wami jednym z takich dni. To było spotkanie, które zmieniło życie wielu ludzi. Zorganizowaliśmy równocześnie 12 wydarzeń z domami dziecka, które dotknęły serca i rozświetliły uśmiech na twarzach tysięcy ludzi w całej Polsce.

Wizyty w domach dziecka były momentami, które na zawsze zapadną w naszej pamięci. Zorganizowaliśmy zajęcia artystyczne, gry i zabawy, które rozśmieszały maluchy i sprawiły, że ich oczy lśniły radością. Nie zapomnieliśmy także o starszych mieszkańcach domów dziecka, dostarczając im materiały edukacyjne i prezenty, które sprawiły, że poczuli się ważni i docenieni.

Ale Dzień Działań Społecznych nie ograniczał się do dostarczenia przedmiotów materialnych. To był dzień pełen miłości, empatii i wspólnoty. To był dzień, w którym wszyscy poczuliśmy, jak ważne jest wspieranie się nawzajem i dzielenie się dobrem.

Podsumowanie

Klient: Firma farmaceutyczna
Liczba osób: 260
Charakter spotkania: 12 spotkań z Domami Dziecka i Ośrodkami Pomocy Społecznej
Lokalizacja: Cała Polska

pl_PL