Spotkania edukacyjne

Akcja Społeczna Polskiej Spółki Gazownictwa: Przyłącz się, liczy się każdy oddech.

Dziś mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami doniosłymi wydarzeniami z akcji społecznej, organizowanej przez naszego cenionego klienta – Polską Spółkę Gazownictwa. To była misja, która miała na celu poprawę jakości powietrza i świadomości ekologicznej w całej Polsce.

Zaangażowaliśmy się w 12 edukacyjnych spotkań z mieszkańcami oraz władzami lokalnymi, byśmy mogli wspólnie zadbać o nasze otoczenie. Podczas tych spotkań podzieliliśmy się wiedzą na temat wpływu zanieczyszczeń na nasze zdrowie i środowisko, a także omówiliśmy praktyczne sposoby ograniczenia emisji szkodliwych substancji. Naszym partnerem była Politechnika Warszawska i profesor Artur Badyda. Pan profesor pokazał mieszkańcom całej Polski statystyki na temat wpływu wykorzystywania niewłaściwych pieców na powietrze, którym oddychamy.

Ale to nie wszystko! Nasza akcja społeczna nie kończyła się na rozmowach – działaliśmy. Przekazaliśmy 15 urządzeń do pomiaru zanieczyszczenia powietrza, które będą służyć do monitorowania jakości powietrza w różnych częściach kraju. To ważny krok w kierunku poprawy środowiska i ochrony zdrowia mieszkańców.

Dziękujemy naszemu klientowi – Polskiej Spółce Gazownictwa, wszystkim władzom lokalnym, które zaangażowały się w projekt, mieszkańcom miast, którzy tak licznie i z tak wielkim zaangażowaniem brały udział w spotkaniach.

Do zobaczenia przy następnych spotkaniach!

Podsumowanie

Klient: Spółka dystrybucji paliwa gazowego
Liczba osób: 600
Charakter spotkania: 12 edukacyjnych spotkań z mieszkańcami i władzami lokalnymi. Przekazanie 15 urządzeń do pomiaru zanieczyszczenia powietrza
Lokalizacja: Cała Polska

pl_PL