Kongres najlepszych agentów

Relacja z Galii Organizowanej na zlecenie firmy ubezpieczeniowej dla 450 Gości w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Mamy przyjemność podzielić się z Wami niesamowitymi wrażeniami z ostatniego wydarzenia, które miało miejsce w prestiżowym Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Nasza firma eventowa miała ogromną przyjemność zorganizować galę wraz z niezapomnianą imprezą wieczorną dla 450 gości i trzeba przyznać, że było to wydarzenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wykreowaliśmy koncepcję opartą na najbardziej prestiżowych galach filmowych, były czerwone dywany, paparazzi, wypieki na twarzach nominowanych i radość nagrodzonych.

Impreza wieczorna była prawdziwym szczytem tego wyjątkowego dnia. Naszym patronem był najsłynniejszy agent – wszak agenci reprezentujący naszego klienta też mają licencję… na wygrywanie! Wieczór w stylu Cassino Royal zobowiązuje, by każdy szczegół był na najwyższym poziomie.

Spektakularny efekt uzyskaliśmy dzięki wielkoformatowemu ekranowi diodowemu w niebanalnej kombinacji scenograficznej, zapierającymi dech w piersiach animacjami, efektownemu oświetleniu i profesjonalnemu nagłośnieniu.  Odpowiednią dawkę emocji zbudował doskonały scenariusz i zaskakujące efekty specjalne.

To, co naprawdę wyróżniało tę noc, to energia i entuzjazm Gości. Widząc 450 osób zebranych razem, by celebrować wspólne osiągnięcia, było niezwykle budujące. Byliśmy świadkami wzajemnych rozmów, pozytywnych emocji i ogromnej radości, co dodawało naszemu wydarzeniu niepowtarzalnego klimatu.

Dziękujemy Hotelowi DoubleTree by Hilton za oraz wszystkim artystom i  ekipom technicznym  za realizację na najwyższym poziomie.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Podsumowanie

Klient: Firma ubezpieczeniowa
Liczba uczestników wydarzenia: 450
Charakter spotkania: gala wraz z imprezą wieczorną
Lokalizacja: Hotel Dobule Tree by Hilton w Warszawie

pl_PL